GNC WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ
E-TİCARET

E-ticaret olarak tabir edilen ticaret platformu internetle 1995 yılında tanışmamızla birlikte başlamış, devam eden yıllarda yaygınlaşmış, normal ticarete alternatif olmakla kalmamış onlunla birlikte paralel giden bir satış aracı haline gelmiştir.

E-ticaret platformu, özellikle Kobi olarak adlandırılan kuruluşlar için uygun bir ticaret şeklidir. Elektronik ticaretle beraber, ürün seçenekleri artışı, ürünlerin kalitesinde yükseliş ve çok hızlı bir şekilde ödeme yaparak ürünlerin teslim alınması avantajları sağlanmıştır.

Tüketicilerin dünyanın herhangi bir yerinde satışa sunulan ürünler hakkında bilgi edinmelerine ve yeni kurulan üreticilerin dünya pazarına girmelerine olanak sağlamıştır.

Daha uygun fiyatlı ve kalitesi yüksek ürünlerin pazara ulaşması üreticiler arasında ki rekabetin artmasına ve bütün ticari işleyişin maliyetinin düşmesine sebep olmuştur.

E-ticaret ortamını bu kadar popüler kılan unsurların başında; internet üzerinden yapılan ticaretin, şirket ile hedef kitlesi arasındaki doğrudan ilişki kurması, pazarlamacıların istedikleri bilgilere erişim sağlaması, çabuk ulaşılabilirliğin yanında düşük maliyetli olması ve tüm bu avantajların elektronik ortamda elde ediliyor olması sayılabilir.

Diğer unsurlar arasındaysa dağıtımda kolaylık ve ucuzluk, tüketiciyle daha rahat etkileşim, anında geri dönüş yapabilme, küresel pazarla tanışma, 24 saat hizmet ve anında satış özelliklerini sıralayabiliriz. GNC WEB TASARIM olarak E-ticaret tasarımı yapan firmalar arasında ortaya koyduğumuz işlerle fark yarattığımızı düşünüyoruz.

Unutulmamalıdır ki e-ticaret sitesi tasarımsal açıdan ziyaretçilerin göz zevkine hitap etmeli ve ziyaret eden alıcının sitede gezinirken sıkılmamasını sağlamalıdır. Yaptığımız işlerde e-ticaret tasarımı ile görsel anlamda zevk veren ve gezilebilitesi yüksek tasarımlar ortaya koyarken bir yandan da güvenliği göz ardı etmiyoruz.

GNC WEB TASARIM, müşterileri için en uygun E-ticaret paketlerini tespit ederek, yapılan işe göre özelleştirdiği e-ticaret tasarım çalışmalarıyla optimum çözümler sunar. E-ticaret tasarımı ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.